Mysoft International Co, Ltd - Türkçe

Yüksek kalite, en iyi hizmeti, makul fiyat.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerWindows Server 2012 Kutu

Lizenzkey IBM OEM Windows Server 2012 Standart Sunucu İçin 64 Bit DVD Sistemi

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Mysoft International Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Mysoft International Co.,Ltd Sertifikalar
Harika bir iş çıkardın. Ödememden sonra gönderilerimi 3 gün içinde aldım, bu harika.

—— Soedesh Baladien (Holand'tan)

Win10 ve win8.1, satıcıyla tüm iş mükemmel, iyi iletişim aldım ve nakliye hızlı, Turing International Limited'e teşekkürler.

—— Alexander (Rusya'dan)

Cloud Share üzerinden Veri Paketi kurulumuna sahip COA çıkartmaları, bu işi kolay ve maliyet tasarruflu olarak tanıtmam için en iyi seçimdir. teşekkürler Amanda

—— Edwin karita (Nijerya'dan)

Mükemmel ürün, beklendiği gibi geldi. Ben 2016 Office kullanıcısıydım ve windows 10 nedeniyle yeni satın almak zorunda kaldım.

—— James Joan (ABD'den)

Lizenzkey IBM OEM Windows Server 2012 Standart Sunucu İçin 64 Bit DVD Sistemi

Lizenzkey IBM OEM Windows Server 2012 Standard 64 Bit DVD For Server System
Lizenzkey IBM OEM Windows Server 2012 Standard 64 Bit DVD For Server System Lizenzkey IBM OEM Windows Server 2012 Standard 64 Bit DVD For Server System Lizenzkey IBM OEM Windows Server 2012 Standard 64 Bit DVD For Server System

Büyük resim :  Lizenzkey IBM OEM Windows Server 2012 Standart Sunucu İçin 64 Bit DVD Sistemi En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: ABD / HongKong / Singapur / irlanda
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft COA
Model numarası: sunucu 2012 standardı
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 50pcs
Fiyat: contact us
Ambalaj bilgileri: Fabrika Sealed Perakende kutu / OEM
Teslim süresi: 1-3 gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: Her hafta 1000pcs
Detaylı ürün tanımı
Uyumluluk:: sistemi sever Sever12:: Datacenter programı
Anahtar / COA:: % 100 aktivasyonu çevrimiçi Ambalaj:: coa + dvd
systerm:: DVD Kurulumu Cals:: 5
Vurgulamak:

microsoft server 2012 standardı

,

microsoft server 2012 r2 veri merkezi

Standart ve Datacenter R2 64Bit İngilizce Windows Server 2012 Retail Box 1PK DVD 2CPU / 2VM OEM paketi


"Orijinal Donanım Üreticisi" OEM yazılımı doğrudan bilgisayar üreticisine satılmaktadır ya da daha küçük sistem entegratörleri ve "klon" veya adsız bilgisayarlar (sizin gibi son kullanıcılara) için sistem üreticisi hobileri için dağıtılır.

OEM sürümleri, yalnızca yazılıma veya küçük bir başlangıç ​​kılavuzuna yerleşik olan bir elektronik yardım kılavuzu ile birlikte verilir.

Yazılımın kendisi Perakende Kutusu sürümüyle aynı programları içerir, ancak Perakende Kutusu sürümü normal olarak küçük bir basılı el kitabı ve fantazi perakende kutusu ile gelir. Ayrıca, OEM Yazılımı, Microsoft'a ücretsiz teknik destek sağlamaz çünkü işletim sistemini kurmak için derinlemesine bilgiye sahip kullanıcılar için niyetlidir.

OEM Microsoft yazılımı, üreticiden Orijinallik Sertifikası etiketi veya etiketi olan bir COA'yı ve kurulum sırasında girmenizi sağlayan anahtar kodu ve sisteminizin Windows Update'i alabilmeniz için Microsoft tarafından etkinleştirilmesini / kaydedilmesini sağlamak için bir COA içerir. Internet Explorer 7, Windows Defender, Media Player 11 ve benzeri

İşletim sistemi:

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standart x64-bit

· Dil (ler): İngilizce

· Lisans Türü: Lisans

· Dağıtım Ortamı / Metodu: DVD-ROM

· Lisans Miktarı: 2 ek işlemci

· Lisans Ücretlendirme: OEI

· Lisans Ayrıntıları: 64-bit

Windows Server 2012 R2 - Standard Edition Ürün Açıklaması

Bu yazılım bir DSP sürümüdür, Windows'un Teslim Servisi Ortağı sürümünü yeni bir sunucu dışında satın alamazsınız.

Windows Server, dünyanın birçok büyük veri merkezini güçlendiriyor, dünyadaki küçük işletmeleri etkinleştiriyor ve arasında her ölçekteki organizasyonlara değer katıyor. Bu mirasa dayanan Windows Server 2012, sanallaştırma, ağ oluşturma, depolama, kullanıcı deneyimi, bulut bilgiişlemi, otomasyon ve daha fazlasını kapsayan yüzlerce yeni özellik ve donanım sunan kategoriyi yeniden tanımlıyor.


Basitçe söylemek gerekirse, Windows Server 2012, maliyetleri azaltmak ve tamamen yeni bir düzeyde iş değeri sunmak için BT operasyonlarınızı dönüştürmenize yardımcı olur.


Standart ve Datacentre sürümleri aynı özellikleri sunar; sürümleri ayıran tek şey Sanal Makinelerin (VM'ler) sayısıdır.


Standart sürümü lisansı size iki işlemciye kadar iki VM'yi çalıştırma hakkı verir (Ürün Kullanma Hakları belgesinde özetlenen VM kullanım haklarına tabidir). Datacentre edition lisansı, sınırsız sayıda VM'yi iki işlemciye kadar çalıştırmanıza izin verir. Datacentre sürümünde bulunan tüm özellikler, yerine çalışma kümelemesi gibi yüksek kullanılabilirlik özellikleri de dahil olmak üzere Standart sürümde bulunur. İki sayı arasındaki tek fark sanallaştırma hakları olacaktır.

OEM Yazılımı Bildirimi:
· OEM System Builder yazılımını satın almak için bir Sistem Oluşturucu ve Sistem Oluşturucu Lisansı'nı kabul etmiş olmanız gerekir. "Sistem Oluşturucu", Müşteri Sistemlerini bir üçüncü tarafa satan orijinal bir ekipman üreticisi, bir montajcı, bir Yenileyici veya bir yazılım önyükleyici anlamına gelir. OEM yazılımı SADECE tamamen monte edilmiş bir bilgisayar sistemi ile birlikte dağıtılabilir.


· Bir masaüstü işletim sistemi veya uygulama yazılımı için, yazılımın OEM Yerine Alma Seti'ni (OPK) kullanarak tam monte edilmiş bilgisayar sisteminin sabit sürücüsüne önceden kurulu olması gerekir.


· Yazılımı kuran sistem üreticisi, son kullanıcı desteğinin sağlanmasından sorumludur.

"Orijinal Donanım Üreticisi" OEM yazılımı doğrudan bilgisayar üreticisine satılır veya daha küçük sistem entegratörleri ve "klon" veya adsız bilgisayarlar (sizin gibi son kullanıcılara) için sistem oluşturucu hobileri için dağıtılır. OEM sürümleri yalnızca bir yazılım veya küçük bir başlatılmış el kitabına yerleşik olan elektronik yardım el kitabı.Bu yazılım Perakende Kutusu sürümüyle aynı programları içerir, ancak Perakende Kutusu sürümü normal olarak küçük bir basılı el kitabı ve fantazi perakende kutusu ile gelir Ayrıca, OEM Yazılımı, işletim sistemini kurmak için derinlemesine bilgi sahibi olan kullanıcılar için Microsoft ücretsiz teknik desteği içermemektedir. OEM Microsoft yazılımı, üreticiden bir Orijinallik Sertifikası etiketi veya etiketi olan bir COA artı anahtar kodu Internet Explorer 7, Windows Defender, Media Pla gibi Windows Update'i almak için sisteminiz Microsoft tarafından etkinleştirilecek / kaydedilecek yer 11, vb.


Windows Small Business Server 2003'ü de içeren Windows Server 2003'ün desteğin sonuna geldiğini biliyor muydunuz?
Maliyetleri düşürmek ve güvenliği artırmak için yerine geçme planı koymanıza yardımcı olabiliriz. Desteğin sona ermesi, 14 Temmuz 2015'ten sonra güvenlik konularıyla mücadele etmek için artık güncelleme veya yamalar alamayacağınız anlamına gelir. Güncellemeler olmadan, sistemleriniz güvenlik ve uyumluluk sorunlarına karşı savunmasızdır. Örneğin, kuruluşunuz Visa ve MasterCard işlemlerini işlerse Ödeme Kartı Endüstrisi Veri Güvenliği Standardı (PCI DSS) ile ilgili sorun yaşayabilirsiniz.

Özellikler

Sunucu sanallaştırma
Depolama

Sunucu yönetimi ve otomasyonu
Web ve uygulama platformu
Erişim ve bilgi koruması
Sanal masaüstü altyapısı

Ürün Detayları

Lenovo® 4XI0E51596 Windows Server 2012 R2 Standart yazılımı lisansı ofis verimliliği çalışmaları, arama ve gözatma için uygundur. İki CPU ve iki sanal makineyi destekliyor. Yazılım lisansı Windows işletim sistemi ile çalışır. Minimum 32GB sabit disk alanı, 1.4 GHz minimum işlemci hızı, 512MB RAM, DVD-ROM ve internet bağlantısı olan bir sistem gerekir.

Ofis verimliliği çalışması, arama ve tarama için kullanılan yazılım lisansı
Lisanslar: 2 CPU, 2 sanal makine
İşletim sistemi: Windows
Sistem gereksinimleri: Minimum sabit disk alanı: 32GB, Min işlemci hızı: 1.4 GHz, Minimum RAM boyutu: 512MB, Çevresel arabirim aygıtları: DVD-ROM
Lisans fiyatlaması: OEM
Desteklenen dil: Çok dilli
Lisans programı: Bayi opsiyon kiti (ROK)
Desteklenen platform: PC

pencereler ofis Sunucu
Win10 pro Perakende Win10 pro oem Office 2013 Pro Perakende Office 2013 Ev ve iş kazanmak için Perakende Server2008 standardı (R2) Server2008 Kuruluşu (R2)
Win 8.1 Pro Perakende Win 8.1 pro oem Office 2013 standardı Perakende Office 2013 Pro Plus Perakende Server2012 standardı (R2) Server2008 Kuruluşu (R2)
7 pro perakende satış mağazasını kazanın 7 pro oem kazanın Office 2016 Pro Perakende Office 2016 Kazanmak için ev ve iş / öğrenci / Mac Perakende Server2012 Veri merkezi (R2) Server2016
İngilizce / Fransızca / Almanca / Rusça / Türkçe / İspanyolca / İtalyanca / Portekizce / Lehçe / Japonca / Korece ... Office 2016 standardı Perakende Office 2016 Pro Plus Perakende

1, Etkinleştirme Garanti: Yaşam süresi. çevrimiçi olarak destek kontrolü

2, Tüm ürünler Özelleştirilmiş dil destekliyor.

3.Daha fazla bilgi bize ulaşın

şartname

Windows Server 2012

Windows Server 2008 R2

Fiziksel işlemciler 64 64
Mantıksal işlemciler
Hyper-V devre dışı bırakıldığında
640 256
Mantıksal işlemciler
Hyper-V etkinleştirildiğinde
320 64
Bellek 4 TB 2 TB
Yük devretme kümesi düğümleri (herhangi bir tek kümede) 64 16

İletişim bilgileri
Mysoft International Co.,Ltd

İlgili kişi: sales

Tel: +8618620376699

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin